به گزارش همشهری به نقل از رکنا، رسیدگی بوسیله این پرونده از اواخر پاییز ۹۷ با رجوع بکر جوانی به نام مریم به کلانتری در مغرب تهران شروع شد. وی به صاحب منصب پرونده گفت: مدتی پیش در سلمانی با زوجه جوانی آشنا شدم. پس ازآن از مدتی قرار شد دوست شوهرش را برای شویی به من معرفی درنگ. یک روز با بی آرامی به محل قرار رفتیم اما در بین اسلوب سرزده همسر فریبا با یک تیغ موکت بری مرا تهدید کرد و حتی با همان بلور ضربه ای بوسیله پایم زد و از غلام انتظار گوشی تلفن همراه و پول هایم را به او بدهم؛ سپس مرا به مخفیگاه خود تو کرج بردند و با کتک و شکنجه از من فیلم تهیه کردند.

به ظهر اظهارات دختر جوان، تیم ویژه ای از کارآگاهان توانستند با ردیابی وفاق های که خلافکار، آن ها را شناسایی و درگیر کنند.

فرید ۲۳ ساله متهم واقعی بایگانی که دارای سوابق خیلی کیفری از یکسره دو فقره قتل غیرعمد و ربودن وجود بوسیله دادرسان دادگاه، گفت: مهمات ساختگی بود. با نقشه قبلی می خواستیم از مریم ربودن کنیم. اما وقتی او را بوسیله مسکن مانوس مان تو کرج بردیم، من پشیمان شدم و در شقه های شب او را به میدان اتیکت برگرداندم و همان مکان رهایش کردم.

فریبا ۲۱ ساله هم تهمت خود را انکار کرد و گفت: سه گانه سال قبل بعد از جدایی از همسرم با بی نظیر آشنا شدم. بابا و مادرم سال ها قبل متورم کرده اند و من نیاز بوسیله حامی داشتم؛ بخاطر همین با بی مانند ازدواج کردم. او بارها مرا با شمشیر مجروح کرده بود و حتی بخاطر ترساندن من اقدام بوسیله خودزنی می کرد. من مریم را نمی شناختم. روز قبل از حادثه، فرد با تهدید چاقو کامل پول پس اندازم را گرفت و مجبورم کرد درون ی کردن مریم با او همراه باشم. غلام هم جرأت مخالفت هویدا نکردم. او مریم را به عنوان مسافر سوار کرد و غلام بی قراری بوسیله اجبار تو ماشین بودم و در انسان ربایی و ربایش نقشی نداشتم.

قضات محکمه صبح دیروز پس از خاله با توجه به محتوای پرونده و بررسی مدارک موجود، متهم اصلی - فرید - را به اتهام آدم ربایی به ۱۵ سال زندان و فریبا را به تهمت معاونت در انسان ربایی به ۵ سال حبس محکوم کردند.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها